Våra kontor

Göteborg

Falkenbergsgatan 3
412 85 Göteborg

031 - 703 35 00
mail@vbk.se

Skövde

Långgatan 13
541 30 Skövde

0500 - 44 45 60
mail@vbk.se

Malmö

Östa Varvsgatan 2B
211 75 Malmö

Våra medarbetare

  • Göteborg
  • Skövde
  • Malmö
  • Byggprojektering
  • Projektstyrning
  • Internadministration

Alex Cosgrove

Byggprojektering

031-703 35 83

alex.cosgrove@vbk.se

Göteborg

Anders Frid

Byggprojektering

031-703 35 88

anders.frid@vbk.se

Göteborg

Anders Jansson

Byggprojektering

031-703 35 38

anders.jansson@vbk.se

Göteborg

Andrea Kullvén

Byggprojektering

031-7033508

andrea.kullven@vbk.se

Göteborg

Andreas Andersson

Byggprojektering

0500-44 45 76

andreas.andersson@vbk.se

Skövde

Andreas Högbacka

Byggprojektering

031-703 35 70

andreas.hogbacka@vbk.se

Göteborg

Andreas Lindelöf

Byggprojektering

031-703 35 27

andreas.lindelof@vbk.se

Göteborg

Ann-Catrin Samuelsson

Internadministration

031-704 70 70

ann-catrin.samuelsson@vbk.se

Göteborg

Anna Brandberg

Byggprojektering

031-703 35 57

anna.brandberg@vbk.se

Göteborg

Anna Hallberg

Byggprojektering

031-703 35 37

anna.hallberg@vbk.se

Göteborg

Annika Svensson

Projektstyrning

031-703 35 39

annika.svensson@vbk.se

Göteborg

Antoni Broda

Byggprojektering

031-703 35 77

antoni.broda@vbk.se

Göteborg

Axel Söderberg

Byggprojektering

031-703 35 16

axel.soderberg@vbk.se

Göteborg

Axel Thelin

Byggprojektering

031-703 35 24

axel.thelin@vbk.se

Göteborg

Bengt Johansson

Byggprojektering

031-703 35 35

bengt.johansson@vbk.se

Göteborg

Bo Olsson

Byggprojektering

031-703 35 14

bo.olsson@vbk.se

Göteborg

Carolin Rydberg

Byggprojektering

031-703 35 71

carolin.rydberg@vbk.se

Göteborg

Caroline Holmqvist

Byggprojektering

031-703 35 31

caroline.holmqvist@vbk.se

Göteborg

Cathrine Ansgar

Byggprojektering

0500-44 45 62

cathrine.ansgar@vbk.se

Skövde

Christian Håkansson

Byggprojektering

christian.håkansson@vbk.se

Malmö

Christopher Halldén

Byggprojektering

031-703 35 80

christopher.hallden@vbk.se

Göteborg

Claes Olofsson

Projektstyrning

031-703 35 63

claes.olofsson@vbk.se

Göteborg

Daniel Åhlgren

Byggprojektering

031-703 35 58

daniel.ahlgren@vbk.se

Göteborg

Daniel Bragd

Byggprojektering

031-703 35 61

daniel.bragd@vbk.se

Skövde

Daniel Druve

Byggprojektering

031-703 35 41

daniel.druve@vbk.se

Göteborg

Daniel Jonsson

Byggprojektering

031-703 35 55

daniel.jonsson@vbk.se

Göteborg

David Froh

Byggprojektering

0500-44 45 64

david.froh@vbk.se

Skövde

David Johansson

Byggprojektering

031-704 70 82

david.johansson@vbk.se

Göteborg

David Wesley

Byggprojektering

031-703 35 07

david.wesley@vbk.se

Göteborg

Ebba Kågebäck Johansson

Byggprojektering

031-703 35 36

ebba.kageback.johansson@vbk.se

Göteborg

Elin Alexandersson

Byggprojektering

031-703 35 33

elin.alexandersson@vbk.se

Göteborg

Emelie Eneland

Projektstyrning

031-703 35 29

emelie.eneland@vbk.se

Göteborg

Emma Dornerus

Internadministration

031-703 35 10

emma.dornerus@vbk.se

Göteborg

Emma Thorén

Byggprojektering

0500-44 45 72

emma.thoren@vbk.se

Skövde

Emma Westman

Byggprojektering

031-703 35 98

emma.westman@vbk.se

Göteborg

Erik Beets

Byggprojektering

031-703 35 68

erik.beets@vbk.se

Göteborg

Farzad Zeinai

Byggprojektering

031-703 35 50

farzad.zeinai@vbk.se

Göteborg

Felicia Flink

Byggprojektering

031-703 35 48

felicia.flink@vbk.se

Göteborg

Fredrik Gelander

Byggprojektering

031-703 35 43

fredrik.gelander@vbk.se

Göteborg

Frida Berntsson

Internadministration

031-703 35 82

frida.berntsson@vbk.se

Göteborg

Gabriel Edefors

Byggprojektering

031-703 35 60

gabriel.edefors@vbk.se

Göteborg

Håkan Jimmefors

Projektstyrning

031-703 35 69

hakan.jimmefors@vbk.se

Göteborg

Hampus Winroth

Projektstyrning

031-703 35 64

hampus.winroth@vbk.se

Göteborg

Isabella Berner

Byggprojektering

031-703 35 78

isabella.berner@vbk.se

Göteborg

Jakob Edoff

Byggprojektering

0500-44 45 63

jakob.edoff@vbk.se

Skövde

Jan Bergstrand

Byggprojektering

031-703 35 28

jan.bergstrand@vbk.se

Göteborg

Jan-Eje Andersson

0500-44 45 61

jan-eje.andersson@vbk.se

Skövde

Jan Jönsson

Byggprojektering

031-703 35 73

jan.jonsson@vbk.se

Göteborg

Jenny Stenlund

Projektstyrning

031-704 70 77

jenny.stenlund@vbk.se

Göteborg

Jens Bergbom

Projektstyrning

031-703 35 09

jens.bergbom@vbk.se

Göteborg

Jimmy Lovén

Byggprojektering

031-703 35 53

jimmy.loven@vbk.se

Göteborg

Joachim Wixtröm

Byggprojektering

0500-44 45 69

joachim.wixtrom@vbk.se

Skövde

Johan Gripeteg

Byggprojektering

0500-44 45 78

johan.gripeteg@vbk.se

Skövde

Johan Jönsson

Byggprojektering

040-102 741

johan.jonsson@vbk.se

Malmö

Johan Örnborg

Byggprojektering

031-703 35 90

johan.ornborg@vbk.se

Göteborg

Johannes Skarpemo

Byggprojektering

031-703 35 65

johannes.skarpemo@vbk.se

Göteborg

Jon Örn

031-703 35 17

jon.orn@vbk.se

Göteborg

Jonathan Söderqvist

Byggprojektering

031-703 35 21

jonathan.soderqvist@vbk.se

Göteborg

Juha Rauk

Byggprojektering

031-703 35 49

juha.rauk@vbk.se

Göteborg

Julia Berggren

Byggprojektering

031-703 35 40

julia.berggren@vbk.se

Göteborg

Julia Folkesson

Byggprojektering

031-703 35 04

julia.folkesson@vbk.se

Göteborg

Kajsa Stern

Byggprojektering

031-704 70 78

kajsa.stern@vbk.se

Skövde

Kristian Erlandsson

Byggprojektering

031-703 35 13

kristian.erlandsson@vbk.se

Göteborg

Kristian Westlund

031-14 33 90

kristian.westlund@vbk.se

Göteborg

Lars Engsfelt

Byggprojektering

031-703 35 15

lars.engsfelt@vbk.se

Göteborg

Laura Schnabel

Internadministration

031-703 35 22

laura.schnabel@vbk.se

Göteborg

Leif Gustafson

Byggprojektering

031-703 35 30

leif.gustafson@vbk.se

Göteborg

Linus Rönn

Byggprojektering

031-703 35 45

Linus.ronn@vbk.se

Göteborg

Lisa Karlsson

Byggprojektering

031-703 35 44

lisa.karlsson@vbk.se

Göteborg

Lolo Ramsing

Projektstyrning

031-703 35 76

lolo.ramsing@vbk.se

Göteborg

Lukas Ingvarsson

Byggprojektering

031-703 35 34

lukas.ingvarsson@vbk.se

Göteborg

Lukas Jacobsson

Byggprojektering

031-703 35 23

lukas.jacobsson@vbk.se

Göteborg

Maja Andersson

Byggprojektering

031-703 35 11

maja.andersson@vbk.se

Göteborg

Maja Bernerman

Projektstyrning

031-703 35 32

maja.bernerman@vbk.se

Göteborg

Malak Reslan

Byggprojektering

031-703 35 72

malak.reslan@vbk.se

Göteborg

Malin Ingmarsdotter

Byggprojektering

0500-44 45 66

malin.ingmarsdotter@vbk.se

Skövde

Margareta Mathiasson

Internadministration

031-703 35 67

margareta.mathiasson@vbk.se

Göteborg

Marika Nilsson

Byggprojektering

031-703 35 01

marika.nilsson@vbk.se

Göteborg

Martin Ekström

Byggprojektering

0500-44 45 74

martin.ekstrom@vbk.se

Skövde

Mustafa Shirwani

Byggprojektering

031-703 35 52

mustafa.shirwani@vbk.se

Göteborg

Nada Ahmed

Byggprojektering

031-703 35 46

nada.ahmed@vbk.se

Malmö

Nadezda Peric

Byggprojektering

031-703 35 46

nadezda.peric@vbk.se

Göteborg

Natalija Tolova

Byggprojektering

031-703 35 26

natalija.tolova@vbk.se

Göteborg

Niklas Marberg

Byggprojektering

031-703 35 62

niklas.marberg@vbk.se

Göteborg

Ola Kjellman

031-703 35 56

ola.kjellman@vbk.se

Göteborg

Olivia Szmidt

Byggprojektering

031-703 35 06

olivia.szmidt@vbk.se

Göteborg

Olle Ekberg

Byggprojektering

040-102 742

olle.ekberg@vbk.se

Malmö

Pehter Hill

Projektstyrning

031-703 35 20

pehter.hill@vbk.se

Göteborg

Per Eriksson

Byggprojektering

031-703 35 02

per.eriksson@vbk.se

Göteborg

Petter Öhman

Byggprojektering

031-703 35 03

petter.ohman@vbk.se

Göteborg

Rasmus Fredriksson Knöös

Byggprojektering

040-797 21

rasmus.fredriksson.knoos@vbk.se

Malmö

Rasmus Öberg

Byggprojektering

031-703 35 85

rasmus.oberg@vbk.se

Göteborg

Rasmus Sylvén

Byggprojektering

031-703 35 18

rasmus.sylven@vbk.se

Göteborg

Rebecca Nobeling

Byggprojektering

031-703 35 79

rebecca.nobeling@vbk.se

Göteborg

Rebecka Larsson

Internadministration

031-703 35 42

rebecka.larsson@vbk.se

Göteborg

Rickard Fransson

Byggprojektering

031-703 35 54

rickard.fransson@vbk.se

Göteborg

Robert Jungergård

Byggprojektering

0500-44 45 73

robert.jungergard@vbk.se

Skövde

Rola Saif Eddine

Byggprojektering

031-703 35 66

rola.saif.eddine@vbk.se

Göteborg

Sandra Bentland

Byggprojektering

031-703 35 19

sandra.bentland@vbk.se

Göteborg

Sofia Elwin Dahlström

Byggprojektering

031-703 35 47

sofia.elwin.dahlstrom@vbk.se

Göteborg

Sofia Eriksson

Projektstyrning

031-704 70 87

sofia.eriksson@vbk.se

Göteborg

Stefan Cronberg

Byggprojektering

0500-44 45 67

stefan.cronberg@vbk.se

Skövde

Sunniva Westholm

Internadministration

031-703 35 25

sunniva.westholm@vbk.se

Göteborg

Susanna Magnusson

Byggprojektering

031-703 35 84

susanna.magnusson@vbk.se

Göteborg

Sverre Ringdahl

Byggprojektering

0500-44 45 68

sverre.ringdahl@vbk.se

Skövde

Ulf Kjellberg

Byggprojektering

031-703 35 59

ulf.kjellberg@vbk.se

Göteborg

Viktor Letterberg

Byggprojektering

031-704 70 84

viktor.letterberg@vbk.se

Göteborg

Leverantörsinformation

PDF-faktura
Skicka gärna pdf-faktura till faktura@vbk.se

Organisationsnummer
556608-6103

Pappersfaktura
Vi tar helst inte emot pappersfakturor, välj ovan alternativ.

E-faktura
Vårt PEPPOL-id är: 0007:5566086103